درباره ایرساکو

خط مشی

۱ایمنی و بهداشت محیط کار:

نیروی کار متخصص و با تجربه در هر شرکت، اصلی‌ترین سرمایه آن مجموعه می‌باشد، به همین علت رعایت مسائل ایمنی و بهداشت در محیط کار به عنوان یک الزام در همه سطوح سازمان مورد توجه قرار گرفته است. هدف ما همواره حفظ و ارتقاي سطح سلامت كاركنان، پيشگيری از بروز حوادث و بيماری‌های ناشی از كار و اطمينان از مشاركت فعال كليه همکاران در ايجاد محيط كار ايمن می‌باشد، لذا همه كاركنان باید قوانین ایمنی و بهداشت را درک کرده و به آن احترام بگذارند.

۲ کیفیت:

در تهیه محصولات این شرکت از بهترین و مرغوب‌ترین کاغذ ساک کرافت قهوه‌ای و سفید اروپایی که از درختان سوزنی برگ الیاف بلند تهیه می‌شوند، استفاده می‌گردد.

کاغذهای مصرفی با محدوده گرماژ ۷۰ تا ۱۲۰ گرم در هر مترمربع می‌باشد و در صورت نیاز، جهت جلوگیری از نفوذ رطوبت به داخل پاکت، می‌توان از لایه‌های فویلی، نایلونی یا کاغذ لمینت در ساخت آن استفاده نمود.

در ساخت کاغذ ساک کرافت موادی بکار گرفته می‌شود که آن را قابل بازیافت می‌نماید و لذا پاکت ساخته شده با این کاغذ ضمن حفاظت از محیط‌زیست پیرامون، از مقاومت‌های فیزیکی و مکانیکی بالایی برخوردار است، به همین علت بسیاری از صنایع جهت بسته‌بندی محصولات خود از این نوع پاکت بهره می‌گیرند.

شرکت کیسه و مصنوعات کاغذی ایران با استفاده از ماشین‌آلات مدرن، تکیه بر دانش فنی پرسنل مجرب، فراهم‌سازی بستر مناسب، برگزاری دوره‌های آموزشی مرتبط به منظور ارتقای مهارت‌های کارکنان و با ایجاد فضای مناسب برای انجام پروژه‌ها به شکل گروهی در راستای بهبود مداوم کیفیت و ارایه محصولی در سطح کیفیت جهانی تلاش نموده است. این شرکت با بهره‌گیری از آزمایشگاه‌های معتبر و مورد تایید اداره استاندارد، کیفیت مواد اولیه و محصول نهایی خود را ارزیابی می‌نماید و کلیه مراحل از ورود مواد اولیه، فرآیند تولید و محصول نهائی تحت نظارت مستمر بازرسین کنترل‌کیفیت قرار گرفته و در نهایت استحکام و مقاومت پاکت تولیدی با آزمایش ویژه پرتاب (Drop Test) بطور مرتب کنترل می‌گردد.

محصولات تولیدی این شرکت ابتدا بر روی پالت‌های چوبی ۴۰۰۰ تا ۷۰۰۰ عددی (بر اساس سایز پاکت) قرار گرفته و سپس با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا (هود استرچ) بسته‌بندی و برای مشتریان ارسال می‌گردد. این نوع بسته‌بندی به منظور استحکام بیشتر چیدمان محصولات روی پالت، جلوگیری از آسیب‌دیدگی، لرزش و نفوذ آب و آلودگی انجام شده و در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می‌گردد

۳  محیط‌زیست:

آلودگی محیط‌زیست، مشکل تنها یک کشور و یا یک قلمرو خاص نیست، بلکه مشکل سراسر جهان می‌باشد که در بردارنده مسائل مختلفی است. از جمله می‌توان به آلودگی آب‌وهوا، گرم شدن کره زمین و در معرض خطر قرار گرفتن موجودات اشاره کرد. مخاطرات محیط‌زیستی، نتیجه‌ی عملکرد خود انسان بوده که با انقلاب صنعتی افزایش یافته است. بنابراین جلوگیری از آلودگی‌ها که اینک جز اهداف حفاظت محیط‌زیست می‌باشد، مسئله امروزی نبوده، بلکه دغدغه‌ی مهمی در طول تاریخ بشر بوده است.

ما با تولید محصولات دوست‌دار محیط‌زیست و قابل بازیافت گامی بلند در این راستا برداشته و با اهداف زیر به دنبال داشتن دنیایی سبز هستیم.

۱- رعایت استانداردهای ملی و بین‌المللی زیست‌محیطی

۲- همکاری همه جانبه با سازمان‌ها و مراکز دولتی برای کاهش استفاده از مواد و محصولات مخرب محیط‌زیست و ترویج فرهنگ استفاده از محصولات تجدیدپذیر

۳- استفاده از مواد اولیه تجدیدپذیر و تولید محصول سبز

۴- تلاش به منظور صرفه‌جویی در مصرف منابع طبیعی و کاهش آلاینده‌های صنعتی و زیست‌محیطی

۵- فراهم کردن بستر مناسب و تامین منابع مورد نیاز جهت آموزش و ارتقای آگاهی کارکنان در خصوص حفاظت از محیط‌زیست