درباره ایرساکو

درباره ایرساکو

شرکت کیسه و مصنوعات کاغذی ایران (ایرساکو) به عنوان اولین و بزرگترین تولیدکننده پاکت کاغذی در ایران، پروانه تاسیس خود را در سال ۱۳۴۳ اخذ و در سال ۱۳۵۲ پروانه بهره‌برداری آن صادر گردید.

این شرکت جهت تامین نیاز پاکت‌های کاغذی کشور، با هدف حفظ محیط‌زیست میهن عزیزمان ایران، تاسیس شد و در راستای تحقق سیاست‌های دوست‌دار محیط‌زیست مدیرعامل شرکت و تلاش‌های ایشان برای حذف پاکت‌های پلی پروپیلن از چرخه مصرف در کشور، اقدام به خرید، نصب و راه‌اندازی خطوط تولید جدید و افزایش ظرفیت تولید تا ۱۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ عدد پاکت در سال نمود.

با عنایت به اهمیت صادرات محصولات غیر نفتی و ارزآوری، شرکت ایرساکو در سال ۱۳۸۸ به عنوان صادرکننده برتر استان قزوین انتخاب گردید.

همچنین با اتکای به خداوند منان و پشتیبانی نیروهای فهیم، متخصص و کارآمد و با تکیه بر پیشرفته‌ترین تکنولوژی و ماشین‌آلات تولیدی توانسته است، محصولات خود را ضمن انطباق با استانداردهای ملی، بین‌المللی و حفظ محیط‌زیست کشور و با فراوانی بسیار در سایز، تعداد و نوع لایه، تعدد چاپ و نوع پاکت (یکسرباز و دوسربسته قیف‌دار) عرضه کند و سهم غالب بازار کیسه‌های کاغذی را به خود اختصاص دهد.

تقویم شرکت:

سال ۱۳۴۳: صدور پروانه تاسیس شرکت به عنوان اولین تولیدکننده پاکت کاغذی صنعتی در ایران

سال ۱۳۵۲: اخذ پروانه بهره‌برداری شرکت با ظرفیت ۱۲٫۰۰۰٫۰۰۰ عدد پاکت در سال

سال ۱۳۵۴: نصب خط تولید جدید و افزایش ظرفیت به ۳۶٫۰۰۰٫۰۰۰ عدد پاکت در سال

سال ۱۳۶۲: توسعه فضای تولید و نصب خط تولید جدید و افزایش ظرفیت به ۱۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ عدد پاکت در سال

سال ۱۳۸۴: نصب خط تولید جدید و افزایش ظرفیت به ۱۲۵٫۰۰۰٫۰۰۰ عدد پاکت در سال

سال ۱۳۸۴: اولین دریافت‌کننده گواهینامه کاربرد علامت استاندارد از سازمان ملی استاندارد جهت پاکت کاغذی صنعتی در ایران

سال ۱۳۹۴: نصب خط تولید جدید و افزایش ظرفیت به ۱۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ عدد پاکت در سال